Наша команда

Ірена

Студія естрадного вокалу ІРЕНИ "СПІВАЙ ЯК ЗІРКА".
Запрошуємо дітей віком від 7 років.
Групові та індивідуальні заняття.
Навчання відбувається на базі дитячої школи народних мистецтв м.Львів вул.Антоненка Давидовича 6 (Сихів) та ЗОШ 34 м.Львів вул.Замкнена 34 (р-н Цирку).
Усі учні нашої студії приймають участь у місцевих концертних заходах, а також є Лауреатами та Фіналістами Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів-конкурсів.
Довідки за телефоном:
+38-067-712-35-07

>

Ірина Мазур

Заслужена артистка України. Керівкик балету "ЖИТТЯ"
Історія «Життя» – це історія постійного руху і пошуку. Вже від моменту заснування колективу у 1986 році я відчувала, що хочу більшого, ніж просто створити успішну танцювальну студію. Мріяла про супер-школу виконавського мистецтва, яка б поєднала не тільки класику і новації, але й танець і театр. Ми досягли цього разом – я і мій балет. Після перемоги з Русланою на «Євробаченні» із проектом «Дикі танці» про нас дізнався весь світ. Завдяки творчому досвіду, накопиченому впродовж майже 30 років активної концертної діяльності, балет «Життя» перетворився на унікальну хореографічну «лабораторію»: синтез етно-аутентики, східно-європейського модерну і джазу, а робота з сучасними «вуличними» стилями дозволяє відобразити наші історії в стилістиці «Dance Action». Кожна наша композиція – це не просто танець з елементами драматургії, це – театрально-танцювальна мініатюра.
https://www.zhyttya.com/
>

Зенон Колобич

Зенон Колобич - Володар Всесвітньої Премії Фольклору "Оскар 2012 Народний Артист України". Художний керівник та головний балетмейстер Народного ансамблю танцю "Горицвіт".

>

Валерій Шевчук

Валерій Шевчук - Хореограф та постановник. Заслужений діяч естрадного мистецтва України.

>

Валерій Москаленко

Валерій Москаленко - Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Головний режисер Львівського міського Палацу Культури ім.Гната Хоткевича. Старший викладач Київського Національного Університету Культури і Мистецтв. Президент Асоціації КВН Галичини.

>

Олег Лихач

Олег Лихач - Народний артист України. Соліст Львівського Академічного Театру Опери та Балету ім.Соломії Крушельницької. Доцент Кафедри сольного співу Львівської музичної академії ім. Миколи Лисенка. Член спілки театральних діячів України. 

>

Ігор Храмов

Ігор Храмов - Заслужений артист України. Художній керівник балетної трупи Львівського Національного Академічного Театру Опери та Балету ім. Соломії Крушельницької. 

>

Назар Савко

Назар Савко - Співак, поет та композитор. 
Фіналіст проекту "ГОЛОС КРАЇНИ" другого сезону на Телеканалі 1+1. 

>